До гри
До гри
грати онлайн

Які переваги має live рулетка порівнянно зі звичайною?

Live рулетка с живим круп'є набуває все більшого числа прихильників серед гемблерів. Гра онлайн має власні переваги, такі як: комфортабельність, доступність, надійність. Але можливість вести партію із профессійним круп'є дає змогу гравцю відчути себе серед світу роскоші и захмарних вигрішів. У випадку надання такої послуги, дилер повністю відповідає вимогам своєї професії. Він чуйний, доброзичливий, відповідальний і жвавий.

Персонал до кожного залу також відбираєтся відповідно до зовнішнього виду та дикції. Обираючи той чи інший пул, гравець не лише отримує партію із живим круп'є, а й має шанс «побувати» в справжньому фешенебельному залі, при цьому не підінмаючись зі стільця. Стаття розповість про те, які бувають види live рулетки, яка гра краще — французька чи американська, що роблять дилери, та чи можна грати безкоштовно, окрім опції ведення партії на гроші.

Основні особливості live рулетки, демо та приклади

Справжні гемблери мають певний досвід щодо того, як обрати надійний сайт онлайн-гемблінгу. Варто проаналізувати рівень аудиторії, наявність бонусів, репутацію та багато інших факторів. Live сегмент азартних ігор все ще в процесі становлення, тому ресурсів, які пропонують таку послугу, небагато. Більша їх частина — це іноземні сайти, розрахунки на яких проводятся в доларах чи євро. Гривня використовуєтся досить рідко. Приклади відомих сайтів, де можна пограти в live рулетку, представлені таким переліком:

  • Poker Stars. Досить відомий ресурс, що пропонує гру в демо режимі. Live games з'явились на базі «Покер Старз» досить давно, тому відповідають високим вимогам щодо якості. Живі круп'є тут — це справжні професіонали, які здатні затягти в гру кого завгодно. На проекті представлена класична європейська рулетка, є декілька разноманітних варіацій. Також тут можна сплачувати за гру в гривнях.
  • «Фаворит Спорт». Досить відома БК, що надає послуги на декількох ринках країн СНД. Досить велика кількість разноманітних варіацій класичної американскої та європейськой рулетки. Є можливість грати не лише з одним live круп'є, а ще й на декільках столах одночасно. Кожне колесо відповідає стандартам. Трансляція проводится незалежно від кількості гравців в «кімнаті», БК має добру репутацію.

Як видно, українці мають декілька альтернатив для того, щоб робити ставки на реальні гроші в live рулетку. Живі дилери також стають все біль освідченними та вправними.

Європейська та французька рулетки

Класична європейська рулетка з'явилась у другій половині 19-го сторіччя. Вона представлена традиційним столом з колесом на 37 ділянок. Кожний сектор відповідає певній цифрі. Хаотичність менша, у порівнянні із американською рулеткою. Зеро виконано лише однією ячейкою. Ставки представлі 10-тьма різноманітними варіаціями, є можливість поставити гроші на червоне і чорне. Живі дилери найчастіше лише спілкуются із гравцями, іноді приймають ставки чи запускають кульку. Французька рулетка відрізняєтся від європейської лише опцією буцигарні — тобто збільшенням сумми обов'язкового платежу, коли дилер забирає частину ставки на шанс при зеро.

Американська рулетка

Ігровий процес простіший, в порівнянні із європейською. Колесо представлено 38 секторами. Відрізняєтся наявністью дабл-зеро, тобто другого нулика. Також проходить із залученням спеціальних фішок з фіксованним номіналом, що не дозволяє перетворити гру у хаос. Номери впорядкованні випадковим чином. Вважаєтся найпопулярнішою саме як live рулетка. Варіацій цієї версії досить багато.