До гри
До гри
грати онлайн

Системи гри в рулетку

Як і кожна азартна розвага, рулетка має свої секрети, ходи, комбінації. Весь цей комплекс дій називають системою. Існує більше сотні способів, які мають свої назви і добре відомі досвідченим гравцям.

Геймери користуються признаними і вигадують власні, кількість яких досягає тисяч. Та не всі вони витримують випробування математичними законами теорії ймовірності.

Безпрограшні системи гри в рулетку

Справжній поціновувач цієї популярної у всьому світі забави, скаже Вам, що періодично вигравати реально. Потрібно просто знайти свій метод. Умовно прийоми діляться на класи:

 • Ставочна (переміна величин внеску в залежності від ходу гри);
 • Ігрова (зміна розміщення ставок на полі під час матчу, дивлячись на ситуацію);
 • Комбінована (ставочно-ігрова, тобто одночасно містять в собі елементи двох видів).

Щоб на пошуки і випробовування «своєї» концепції не пішли роки, достатньо знайти інформацію про надійні комбінації. Безпрограшні системи гри в рулетку можна об’єднати в рейтинг ТОП-5 по результатам вибору користувачів.

 • Стратегія Мартингейл.

  Мартинггейл - це найпопулярніша та найвідоміша теорія, яку використовують гравці по всьому світу. І хваляться високими досягненнями. Спосіб прогнозує гру на «шанси». Ставка під час неї може як збільшуватись, так і зменшуватись. Також цікавою є сиситема АнтиМартингейл
 • Контр Д`Аламбер.

  Дуже легка і зрозуміла як для новачків, так і затребувана серед професіоналів система Даламбера. Перед початком визначається конкретна сума виграшу і початковий внесок. Якщо довіряти цій системі, то потрібно піднімати на 1 одиницю ставку у випадку виграшу і понижувати на 1 одиницю у випадку програшу.
 • Біарриц (Макарова).

  Щодо цієї системи гри, то в рулетку грати цікаво і перспективно. Варто розміщувати ставки на полі під час ходу матчу, дивлячись на ситуацію. Суть цієї стратегії в тому, що на одне й теж число робиться внесок одного розміру - 36 разів підряд. Якщо потрібний номер випав раніше, ніж поставлено в кількості 36 – переможець отримує виграш 1:36.
 • Прогресія 31 (Парлай).

  Теорія передбачає застосування прогресії 1, 1, 2, 2, 4, 4, 8, 8. Внески робляться до отримання позитивного результату. Щоб закінчити гру, потрібно зробити всього 31 ставку. Великий виграш ця стратегії обіцяє тоді, коли вдасться виграти двічі підряд.
 • Прийом Гюттингса.

  Популярна і актуальна теорія, хоча на перший погляд здається складною. Вона передбачає чотири рівня ставок, які змінюються в залежності від перемоги чи поразки. Визначити суму виграшу – найоптимальніший варіант гри за допомогою цього способу.

Внески в ігрових системах можуть бути як рухомі, так і нерухомі, в залежності від результату гри. Кожна авторська стратегія має право на існування. Великі виграші – цьому підтвердження. Головне пам’ятати, навіть якщо щастить і Ви у справжньому «плюсі», майте сили зупинитись вчасно. Тоді, вибрані системи гри будуть дійсно допомагати, а гра в рулетку буде приносити лише задоволення!

Окремо можливо виділити також системи:

А яка система сподобалась Вам?