До гри
До гри
грати онлайн

Система Антимартингейл: принцип стратегії і переваги

Тим, хто веде бізнес або грає в азартні ігри дуже знайома система Антимартингейл – алгоритм збільшення коштів. Назва її походить від англійського Anti-Martingale. Принцип роботи цієї методики ґрунтується на тому, щоб заробити за рахунок використання правила протилежності. Детальніше про цей порядок буде написано нижче.

Де застосовується дана схема?

Вживається озвучена трохи вище маніпуляція прибутку в торгівлі на біржах, наприклад, на Форексі, а також – при грі в казино або барабан на віртуальних майданчиках. На сьогоднішній день його успішно використовують на деяких ігорних платформах.

Опис, як працює?

Суть такого методу заробляння чималої кількості коштів полягає в тому, щоб в окремому турі, скажімо, в рулетку, змінювати чисельність одиниць. Залежно від того, виграє внесок чи програє. Прибуткова серія дозволяє збільшувати платню в 2 рази. А програна - зменшити рівно настільки ж. Мета таких дій направляється на те, щоб зловити хвилю удачі, виграти, приміром, джек-пот. Слід відразу ж обмовився, що метода по суті своїй є прогресією, а це означає, що геймер має бути готовим достатньо значно збільшить цифру внесків. Знову ж таки, якщо буде вживатися система гри в рулетку, згаданий спосіб заробітку дозволить ставити включно ті гроші, які будуть попередньо отримані в якості трофея.

«Анти-Мартингейл» по суттєвості – гра на шанси. Її можна пустити в справу в тих азартних розвагах, де «курс береться» на парне чи непарне, на червоне – на чорне, на маленьке число – велике. У французькій версії такий варіант вигравання коштів наддасть гравцеві додаткові переваги – при випаданні зеро половина налу, який був виграний, повертається.

Діє ця схема досить просто. Її дозволено продемонструвати елементарним прикладом. Припустимо, ставка геймера становить 100 євро. Він розміщує на червоне. Результат раунду позитивний, спрацьовує на прибуток. Тепер кількість поставлених грошей збільшується вдвічі - на цей колір розміщується вже не сто, а двісті. Наступний цикл – програшний, так як випадає чорне. В цьому епізоді система Антимартингейл радить знизити суму в два рази – сотню слід розмістити вдруге на червоне. Діяти личить в такій послідовності, поки самому ставити не набридне. Експерти в області азартних забав рекомендують користувачам зробити собі обмеження самостійно. Припустимо, якщо людина зважиться зірвати 5 000, то при наборі такої суми слід негайно ж припиняти випробовувати долю.

Переваги та недоліки

Система Антимартингейл, втім, і будь-яка інша, радує плюсами та недоліками.

До перших можна віднести простоту, використання в будь-яких умовах, відсутність необхідності призначати великі грошові нарахування.

До других прирівнюють рідкісне випадання тривалих виграшних комбінацій.

Висновки

В якому б розважальному процесі не вживалася вищезгадана методика, варто пам'ятати найголовніше – застосування перший-ліпший із стратегій, не тільки тієї, про яку йшлося раніше, не врятує відвідувача геймінга від того, що вона забере покладений йому відсоток будь-якої ставки. У кожному з таких закладів на кожні виграні грошових одиниць, доводиться частка повернення – тобто майже три євро. Підсумок вилізе не відразу, а в довгостроковому ході ставок. Винятком стає французька рулетка, де цей показник менше в два рази.

Не існує ідеального засобу заробітку, тим більше – на складанні певного алгоритму. Швидше – це справа випадку, тому личить покладатися на нього, і на пані Удачу.