До гри
До гри
грати онлайн

Система Фібоначчі: як просто виграти в онлайн рулетку

Навчатися розумних речей ніколи та нікому не заважає! Система Фібоначчі зможе гарантовано забезпечити ваш успіх у грі, незалежно від попереднього досвіду, або професіонального стажу!

Чи існує система гри в рулетку?

На традиційне питання гемблерів ми свідомо відповідаємо: авжеж так! Характерний приклад — так звана "золота" послідовність, відкрита італійцем Леонардо Пізанським (тобто народженим у місті Піза) ще у далекому XII сторіччі.

Головну пристрасть цього відомого вченого становила математика, а його ім'я увійшло до всесвітньої історії завдяки відкритому "магічному" рядкові чисел. До вашої уваги: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377.
Варто зазначити, щоб сам дослідник переважно використовував своє відкриття на практиці для обчислення очікуваного поголів'я ...домашніх кролів! У рулетці цей метод почали опрацьовувати набагато пізніше, але з не меншим успіхом. Ця універсальна стратегія найбільш придатна для уважних гравців та безперечно дозволяє:

  1. Надійно систематизувати зусилля по прогнозуванню успішних комбінацій;
  2. Реально зменшити усі види основних ризиків;звести до мінімуму свої витрати;
  3. Суттєво збільшити шанси на гарантовану перемогу;
  4. Отримати повне задоволення інтелектуальною вправою.

А найголовніше — вам підкориться навіть само Колесо Фортуни, справжнє диво чарівного світу онлайн-гри!

Система Фібоначчі: як це робиться

Особливих труднощів сам процес не вимагає, але потрібно бути виключно уважним та ретельним. Перш за все треба усвідомити, що матимемо справу справу виключно із так званими рівними шансами. Наприклад — на "чорне", або на "червоне", першу або другу половину номерів та ін. Розмір першого внеску не обов'язково має бути значним, отже один долар (еквівалент цієї суми в іншій робочій валюті) вистачить.

За умови безпосереднього успіху, послідовність одразу ж закінчується, а у випадку програшу учасник має записати його під №1 для наступного аналізу. Надалі, якщо знову будуть невдачі, дві останні цифри рядка треба викреслювати. Таким чином, наступна ставка дорівнюватиме першому з викреслених номерів. У свою чергу, виграші компенсуватимуться двома програшами.

Якісно використовувати цю стратегію можна також на варіантах Колонна (Column) та Дюжина (One Dozen), а також на парні й непарні номери. Не забувайте записувати усі результати, бо ж саме від цього залежитиме ваша фінальна перемога.

Наприклад: граємо у класичну європейську рулетку:

  • Нехай спершу ризикнемо однією монеткою (чи доларом). Програли? Пишемо: -1.
  • Знову ставимо одиничку. Не пощастить, то занотовуємо: -1-1=-2.
  • Вносимо дві, як знов не щастить, то зазначаємо: -1-1-2=-4.
  • Наступна ставка має дорівнювати вже трьом монетам. З попереднім результатом? Відмічаємо: -1-1-2-3=-7.
  • А зараз ставимо вже цілих 5, і, коли пані Фортуна нам нарешті посміхнеться, то виграємо!

Одразу ж повертаємося до наших важливих записів: потрібно викреслити цифри 2 та 3. Залишаються тільки -1-1 із загальним балансом -2. Наступний хід — ще дві монети. Далі діємо за знайомим порядком, викреслюючи, або додаючи цифри у залежності від результатів окремого раунду. Своєрідною кульмінацією стане момент, коли ви закреслите останні значення -1-1. Це означатиме, що ви повністю компенсували свої попередні витрати. Отже, можна починати з базового банк рола.

Як бачите, все дуже просто і кожний наступний хід (зроблений у відповідності з правилами) обов'язково наближає вас до Перемоги. Отже, випробуйте славнозвісну схему мудрого італійця на власному досвіді — і хай вам завжди тільки щастить!